Божедарівська громада

Дніпропетровська область, Кам’янський район

Новини

Дата: від до Скинути
12 Листопада, 2021 р., 14:43
12 листопада відзначається Всесвітній день боротьби з пневмонією. В рамках цього дня проводяться заходи для привернення уваги суспільства, представників влади, спеціалістів охорони здоров'я до необхідності вирішення цієї проблеми. Пневмонія, запалення легень, запалення легеневої тканини зазвичай інфекційного походження з переважним ураженням альвеол. Цей термін поєднує групу хвороб і кожна з них має свою причину, клінічну картину та особливості лікування. Основними збудниками пневмонії є бактерії та віруси, рідше – інші мікроорганізми.
09 Листопада, 2021 р., 15:57
Потреба у видатках на лікарняні і страхові виплати перевищила надходження на 2,1 млрд грн у жовтні
09 Листопада, 2021 р., 09:20
Допомоги за лікарняними листками не надаються працівникам, яких було відсторонено від роботи через відмову або ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Виплата не здійснюється за ті дні тимчасової непрацездатності, які збігаються з днями відсторонення від виконання обов’язків.
03 Листопада, 2021 р., 13:59
З початку впровадження е-лікарняних було створено вже майже 3 мільйони медичних висновків. Лише за жовтень роботодавці передали до Фонду соціального страхування України на оплату 253 тисячі електронних лікарняних, а починаючи з червня, Фонд прийняв на фінансування вже 360 тисяч електронних листків непрацездатності на суму 641,4 мільйона гривень.
28 Жовтня, 2021 р., 16:01
Сьогодні в нашій громаді відбувся урочистий мітинг присвячений 78-ій річниці визволення Божедарівки від фашистських загарбників. ПАМ’ЯТАЄМО…

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора