Божедарівська громада

Дніпропетровська область, Кам’янський район

Новини

Дата: від до Скинути
24 Січня, 2023 р., 08:46
     З 1 січня 2023 року набув чинності Закону України від 21 вересня 2022 року за № 2620-Х “Про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” та Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” , яким передбачено приєднання Фонду соціального страхування України (ФССУ) до Пенсійного фонду України.  Пенсійний фонд України та його територіальні органи є правонаступниками ФССУ.
15 Січня, 2023 р., 14:38
     14 січня попрощалися із захисником України Олександром Сергійовичем Сулимою. Олександр був відважним воїном, справжнім патріотом своєї країни. Загинув чоловік  на території частини, де проходив службу.  Поділяємо ваше горе та сумуємо разом з вами! Вічна і світла пам'ять Захиснику!
14 Січня, 2023 р., 13:02
     13 січня під егідою ООН, рамках обласної культурно-мистецької акції «Новорічна подорож у казку» в Божедарівській територіальній громаді відбулася святкова  вистава яку  відвідали  діти Божедарівської, Затишнянської та Вільногірської громад. 
27 Грудня, 2022 р., 08:33
     Поранення чи смерть внаслідок бойових дій під час виконання посадових обов’язків є страховим випадком – Фонд соціального страхування України гарантує виплати і медико-соціальні послуги для всіх українських працівників, які постраждали на роботі через російську агресію.
27 Грудня, 2022 р., 08:31
     Сьогодні Фондом соціального страхування України було погашено заборгованість з виплати допомог по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах. Виплати вчасно та в повному обсязі здійснюються на всій території України, де це можливо в умовах воєнного стану і бойових дій.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора