Божедарівська громада

Дніпропетровська область, Кам’янський район

Цивільний захист

 

Місця укриття населення

Пам`ятка з евакуації

Правила пожежної безпеки на свята

Пам`ятка хімічна  небезпека - хлор

Дії населення при загрозі або виникненні нс з викидом (виливом) аміаку

 

01 Липня, 2021 р., 09:56
                      В зв’язку з підвищенням температури повітря знову набуває актуальності питання пожеж в екосистемах.
24 Червня, 2021 р., 09:34
                     
23 Квітня, 2021 р., 15:46
     Наближається Великдень, працівники Кам’янських територіальних курсів ЦЗ та БЖД  нагадують ряд заходів щодо забезпечення безпеки громадян під час святкування, аби свято залишило лише приємні спогади.
23 Квітня, 2021 р., 15:45
     Весна – пора пробудження природи, розпускання дерев і квітів, яскраво-зеленої трави, теплих поривів вітру, довгоочікуваних прогулянок із своїми улюбленцями на галявинах, у лісах, а також період «розквіту» т. зв. трансмісивних захворювань (інфекційні та паразитарні хвороби, збудники яких передаються членистоногими).
23 Квітня, 2021 р., 15:45
      Спекотна погода може принести із собою багато сюрпризів, іноді не дуже приємних. І до них треба бути готовими. При перегріванні на сонці або тривалому перебуванні у занадто жаркому приміщенні може виникнути тепловий удар.
22 Березня, 2021 р., 16:07
     Наближається Великдень, працівники Кам’янських територіальних курсів ЦЗ та БЖД  нагадують ряд заходів щодо забезпечення безпеки громадян під час святкування, аби свято залишило лише приємні спогади. Настоятелям церков рекомендовано звернути увагу на стан утримання електрогосподарства та приладів опалення, шляхи евакуації громадян, протипожежне водопостачання, виконання заходів безпеки при користуванні свічками та відкритим вогнем, використаним кадильним вугіллям та зберігання його залишків, наявність в будівлях вогнегасників, знаків пожежної безпеки тощо.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора