Божедарівська громада

Дніпропетровська область, Кам’янський район

Цивільний захист

 

Місця укриття населення

Пам`ятка з евакуації

Правила пожежної безпеки на свята

Пам`ятка хімічна  небезпека - хлор

Дії населення при загрозі або виникненні нс з викидом (виливом) аміаку

 

23 Квітня, 2021 р., 15:46
     Наближається Великдень, працівники Кам’янських територіальних курсів ЦЗ та БЖД  нагадують ряд заходів щодо забезпечення безпеки громадян під час святкування, аби свято залишило лише приємні спогади.
23 Квітня, 2021 р., 15:45
     Весна – пора пробудження природи, розпускання дерев і квітів, яскраво-зеленої трави, теплих поривів вітру, довгоочікуваних прогулянок із своїми улюбленцями на галявинах, у лісах, а також період «розквіту» т. зв. трансмісивних захворювань (інфекційні та паразитарні хвороби, збудники яких передаються членистоногими).
23 Квітня, 2021 р., 15:45
      Спекотна погода може принести із собою багато сюрпризів, іноді не дуже приємних. І до них треба бути готовими. При перегріванні на сонці або тривалому перебуванні у занадто жаркому приміщенні може виникнути тепловий удар.
22 Березня, 2021 р., 16:07
     Наближається Великдень, працівники Кам’янських територіальних курсів ЦЗ та БЖД  нагадують ряд заходів щодо забезпечення безпеки громадян під час святкування, аби свято залишило лише приємні спогади. Настоятелям церков рекомендовано звернути увагу на стан утримання електрогосподарства та приладів опалення, шляхи евакуації громадян, протипожежне водопостачання, виконання заходів безпеки при користуванні свічками та відкритим вогнем, використаним кадильним вугіллям та зберігання його залишків, наявність в будівлях вогнегасників, знаків пожежної безпеки тощо.
22 Березня, 2021 р., 16:04
      Алергія (грец. αλλος — інший і εργον — дія) — змінена чутливість організму тварин і людини до чужорідних речовин (здебільшого білкової природи), що вводяться повторно. Речовини, які викликають алергію (т. з. алергени), здебільшого мають білкову природу (тваринні та рослинні білки, білкові речовини мікроорганізмів).
28 Лютого, 2021 р., 12:53
     ХЛОР (Сl2) – це газ зеленувато-жовтого кольору з різким задушливим запахом. Важче за повітря у 2,5 рази.
24 Лютого, 2021 р., 15:21
     Всі повинні розуміти, яку небезпеку криє у собі крига. Особливо нині, коли внаслідок м’якої зими, що супроводжується частими коливаннями температури вона й досі не набула звичної, як для січня, міцності. Від так, може будь-якої миті проламатися під ногами необачного шукача «пригод».
24 Лютого, 2021 р., 15:17
Туман - природне явище, що трапляється доволі часто . Це – один з головних ворогів «людини за кермом», адже він неабияк знижує видимість, та часто є причиною виникнення дорожньо-транспортних пригод.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора