Божедарівська громада

Дніпропетровська область, Кам’янський район

Цивільний захист

Місця укриття населення

Пам`ятка для мешканців Дніпропетровської області про порядок оповіщення у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру, а також укриття в захисних спорудах

Пам`ятка з евакуації

Правила пожежної безпеки на свята

Пам`ятка хімічна  небезпека - хлор

Дії населення при загрозі або виникненні нс з викидом (виливом) аміаку

Захисні споруди Божедарівської СТГ

Захисні споруди Дніпропетровської області

23 Березня, 2023 р., 10:22
     Також нагадуємо, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафів на громадян від 3060 грн до 6120 грн і на посадових осіб – від 15 300 грн до 21 420 грн.
23 Березня, 2023 р., 10:20
   В лютому 2023 року в Україні оголосили про формування "Гвардії наступу".  Всього створюють вісім штурмових бригад. До Нацгвардії можна приєднатися у бригади "Буревій", "Червона калина", "Кара-Даг", "Рубіж", "Спартан" та легендарний "Азов".  У Держприкордонслужбі чекають на охочих долучитися до бригади "Сталевий кордон",  У Нацполіції – до бригади "Лють" Гвардія наступу» — це рекрутинговий проєкт МВС, ідея належала загиблому очільнику установи Денису Монастирському. Рекрутинг відбувається за принципом індивідуального підходу. Доброволець сам пише спеціалізацію та обирає бригаду.    
05 Грудня, 2022 р., 08:40
     Чадний газ – це токсичний газ, який утворюється, якщо горіння відбувається в умовах браку кисню. Небезпека цього газу полягає в тому, що він не має ні запаху, ні смаку, ні кольору. Тому ідентифікувати його без спеціальних приладів неможливо.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора