Божедарівська громада

Дніпропетровська область, Кам’янський район

Новини

Дата: від до Скинути
03 Листопада, 2022 р., 08:57
     З початку війни на підприємствах України зафіксовано 683 постраждалих внаслідок бойових дій працівників (+21 за останній тиждень).
02 Листопада, 2022 р., 09:07
Мікрогранти на створення чи розвиток власного бізнесу є найбільш популярною програмою проєкту «єРобота».
28 Жовтня, 2022 р., 08:30
     Аби гарантувати для українців отримання матеріального забезпечення, навіть якщо через війну роботодавець не може дотриматись стандартної процедури, Фонд соціального страхування України нараховує допомоги за лікарняними працівникам напряму.
26 Жовтня, 2022 р., 08:33
     Усі українські працівники є застрахованими у Фонді соціального страхування України на випадок поранень або смерті під час виконання посадових обов’язків. У війну такий соціальний захист продовжує забезпечуватись ФССУ в повному обсязі та надається, зокрема, в разі отримання травм внаслідок бойових дій. Про це Сергій Акопян, начальник управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції Фонду, повідомив під час
21 Жовтня, 2022 р., 11:51
     Від початку війни, у березні-вересні, Фонд соціального страхування України недоотримав понад 5 мільярдів гривень частки ЄСВ відносно планових показників. Водночас, виплати лікарняних, декретних і страхових виплат не призупинялись Фондом ні на день та продовжують фінансуватись у повному обсязі. Однак перевищення потреби у видатках на страхові виплати і допомоги над фактичними доходами, на жаль, призвело до затримки фінансування матеріального забезпечення на близько 57 робочих днів.
19 Жовтня, 2022 р., 10:48
     У зв’язку із спадом економічної активності та зупинкою підприємств внаслідок воєнної агресії російської федерації, Фондом соціального страхування України недоотримано понад 5 мільярдів гривень надходжень від єдиного внеску, що стало причиною виникнення заборгованості з виплати лікарняних та декретних допомог застрахованим громадянам, яка станом на 01.10.2022 склала 2,9 мільярда гривень.
19 Жовтня, 2022 р., 10:46
     З початку війни на підприємствах України зафіксовано 648 постраждалих внаслідок бойових дій працівників (+42 за останній тиждень).
18 Жовтня, 2022 р., 08:17
      Низку пільг та соціальних гарантій у сфері зайнятості для осіб, звільнених з військової служби, встановлено Кодексом законів про працю України (далі - КЗпП), Законом України «Про зайнятість населення» (далі - Закон про зайнятість населення), Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (далі - Закон про захист військовослужбовців) та іншими законодавчими актами.
13 Жовтня, 2022 р., 10:07
     Вже зараз в Особистих кабінетах споживачів Дніпропетровщини на сайті 104.ua можна завантажити електронну платіжку за розподіл газу та сплатити за послуги доставки блакитного палива.  Електронний рахунок – аналог друкованого, він має такий самий вигляд, містить цю ж інформацію. Його можна зберегти на комп’ютер або телефон, переглядати без доступу в інтернет, а за необхідності - завантажити та роздрукувати, а не чекати, коли його принесе поштар.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора