Божедарівська громада

Дніпропетровська область, Кам’янський район

Відділ містобудування та архітектури

Реєстр містобудівних умов та обмежень Реєстр будівельних паспортів
Генеральний план Детальні плани території
Плани зонування території Тимчасові споруди
Проекти містобудівної документації Безбар'єрність
Бланки заяв НПА
Структура та контакти  
28 Грудня, 2021 р., 14:33
УВАГА!!! У зв'язку з погіршенням погодних умов громадське слухання стосовно розгляду містобудівної документації “Детальний план частини території  смт. Божедарівка в районі вулиці Пасічна, Кам'янського району, Дніпропетровської області” та Звіту про стратегічну екологічну оцінку переноситься на 31.01.2022 року.
28 Грудня, 2021 р., 11:47
Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки документа державного планування «Детальний план частини території смт. Божедарівка в районі вулиці Пасічна, Кам’янського району Дніпропетровської області»
17 Грудня, 2021 р., 15:05
Розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності здійснюється за паспортом прив’язки тимчасової споруди.
07 Грудня, 2021 р., 09:27
Розміщення і будівництво індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці виконується за будівельним паспортом забудови земельної ділянки.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора