Божедарівська громада

Дніпропетровська область, Кам’янський район

Відділ містобудування та архітектури

Реєстр містобудівних умов та обмежень
Реєстр будівельних паспортів
Генеральний план
Детальні плани території
Плани зонування території
Тимчасові споруди
Проекти містобудівної документації

Безбар'єрність

Бланки заяв

НПА

Структура та контакти

 

 

Громадське слухання стосовно розгляду містобудівної документації “Детальний план частини території смт. Божедарівка в районі вулиці Пасічна, Кам'янського району, Дніпропетровської області”

Замовник – Виконавчий комітет Божедарівської селищної ради.

Автор-виконавець та розробник – фізична особа-підприємець Хіль Аркадій Михайлович.

Відповідальна особа за організацію розгляду - керуюча справами, Анастасія Шибаєва.

 

Відповідно до статті 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, відбудуться громадські слухання, щодо врахування громадських інтересів у розробленій містобудівній документації.

Громадські слухання, щодо розгляду “Детальний план частини території                смт. Божедарівка в районі вулиці Пасічна, Кам'янського району, Дніпропетровської області” проходитимуть в приміщенні Божедарівської селищної ради за адресою: 52323,              смт. Божедарівка, вул. Кооперативна, 33. Також графічні матеріали оприлюднені на офіційному веб-сайті  https://bozhedarivska-selrada.gov.ua селищної ради.

Прийом пропозицій відбувається  у робочі дні з 8-00 до 17-00 години (перерва з 12-00 до 13-00). Розгляд пропозиції закінчується 29.12.2021р.

Пропозиції та зауваження надаються письмово, на електронну адресу Відділу містобудування та архітектури Божедарівської селищної ради. Пропозиції та зауваження повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства та діючих державних будівельних норм. В листі вказати ПІБ особи, яка подає пропозицію, її місце проживання, підпис особи.

До участі в розгляді запрошуються народні депутати України та місцевих рад, повнолітні фізичні особи, юридичні особи, а також власники та користувачі земельних ділянок. 

 Громадське слухання буде проведено 30.12.2021 року

 

Документація до слухання:

 
 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора