Божедарівська громада

Дніпропетровська область, Кам’янський район

Новини

Дата: від до Скинути
01 Грудня, 2022 р., 09:26
     Попри вимушену евакуацію за кордон, українські працівники не втрачають свого права на соціальний захист та забезпечуються допомогами від Фонду соціального страхування України. Зокрема, для застрахованих осіб, які виїхали за кордон через війну, ФССУ фінансує лікарняні та декретні допомоги.
21 Листопада, 2022 р., 08:49
      З    1 грудня зросте прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність. У зв'язку з цим чи передбачено перерахунок пенсійних виплат?
18 Листопада, 2022 р., 08:31
     Фонд соціального страхування України продовжує гарантувати державний страховий захист у повному обсязі для всіх українців – зокрема для тих працівників, чиї роботодавці не можуть дотриматись процедури нарахування лікарняних через бойові дії.
17 Листопада, 2022 р., 10:37
Що треба знати про діабет: типи, симптоми, ускладнення  
15 Листопада, 2022 р., 08:13
     Упродовж усього періоду, доки Херсон очікував звільнення від окупантів, мешканці області продовжували отримувати лікарняні та декретні допомоги від Фонду соціального страхування України. Навіть в періоди активних бойових дій вчасно та в повному обсязі фінансувались щомісячні страхові виплати для потерпілих на виробництві.
11 Листопада, 2022 р., 08:37
     Поранення чи смерть внаслідок бойових дій під час виконання посадових обов’язків є страховим випадком – Фонд соціального страхування України гарантує виплати і медико-соціальні послуги для всіх українських працівників, які постраждали на роботі через російську агресію.
11 Листопада, 2022 р., 08:34
     Застраховані особи, які працевлаштовані у кількох роботодавців, мають право на отримання допомог за лікарняними від Фонду соціального страхування України за кожним місцем роботи.
08 Листопада, 2022 р., 08:29
     Попри умови воєнного стану Фонд соціального страхування України продовжує піклуватись про лікування українців, які отримали інвалідність внаслідок трудової діяльності. Аби запобігти розвитку ускладнень та покращити їх здоров’я, ФССУ системно фінансує санаторно-курортне лікування для таких потерпілих.
08 Листопада, 2022 р., 08:28
     За підсумками трьох кварталів цього року понад 4,4 тисячі українських працівників пройшли відновлювальне лікування після важких захворювань і травм за кошти Фонду соціального страхування України. У тому числі відновлювальне лікування пройшли 795 працівників Дніпропетровської області.
03 Листопада, 2022 р., 08:58
     За підсумками трьох кварталів 2022 року відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області прийняли на фінансування лікарняні по тимчасовій втраті працездатності, по догляду за хворими рідними та в разі самоізоляції від COVID-19 на понад 1 мільярд гривень.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора