Божедарівська громада

Дніпропетровська область, Кам’янський район

Новини

Дата: від до Скинути
02 Травня, 2022 р., 10:18
  Від сьогодні, 02 травня Божедарівською селищною радою буде здійснюватися видача гуманітарної допомоги у вигляді картоплі в кількості 5 кг на сім’ю для осіб наступних категорій:
28 Квітня, 2022 р., 08:31
      Через бойові дії, ускладнену логістику і технічні обмеження, створення електронних лікарняних або видача паперових листків непрацездатності сьогодні можуть бути ускладнені.
28 Квітня, 2022 р., 08:29
     Після відновлення роботи Електронного реєстру листків непрацездатності, доступ до якого призупинявся на початку війни, деякі електронні лікарняні залишились у статусі «закритий» попри вичерпання строків.
28 Квітня, 2022 р., 08:25
      Допомога по вагітності та пологах виплачується Фондом соціального страхування України попри воєнний стан, евакуацію працівниці, неможливість формування роботодавцем заяви та навіть у разі виходу у декрет після призупинення дії трудового договору на час війни.
26 Квітня, 2022 р., 10:38
      Фахівці усіх служб АТ «Дніпропетровськгаз» у посиленому режимі чергують задля безпеки споживачів та наявності у них безперебійного розподілу газу. Якщо йдеться про безпеку споживання газу – важливим фактором є регулярні профілактичні огляди внутрішніх газових мереж. Це найкращий спосіб вберегти себе та сім’ю від небезпеки.
20 Квітня, 2022 р., 08:25
      Нещодавно на Дніпропетровщині були зафіксовані випадки шахрайства за участю псевдо-газовиків. Злодії представлялись працівниками газової компанії та потрапляли до помешкань жителів області для вигаданої перевірки лічильників газу. Зазвичай злодії приходили до людей похилого віку, і звичайно, не виконавши жодних робіт, залишали будинки з награбованим. 
18 Квітня, 2022 р., 08:33
      14 квітня Парламент вніс зміни до Закону України «Про соціальні послуги» щодо надання соціальних послуг у разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану (законопроєкт №7201). Закон прийнятий у редакції Парламентського Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.
18 Квітня, 2022 р., 08:18
        Дніпропетровськгаз дбає, щоб у цей нелегкий час наші клієнти отримували якісні послуги, безпечно та комфортно могли вирішувати усі свої питання, пов’язані з розподілом газу. Один із найпопулярніших онлайн-сервіс серед клієнтів газорозподільної компанії - Особистий кабінет на сайті 104.ua. З початку цього року в Особистому кабінеті 104.ua зареєструвалося більше 12 тисяч споживачів блакитного палива Дніпропетровської області. Користувачі кабінету на сайті https://104.ua/ua/  вкотре переконуються у перевагах даного сервісу, адже з його допомогою можна: 
15 Квітня, 2022 р., 10:22
      У зв`язку із ситуацією, що склалася у нашій країні, велика кількість родин опинилися в скрутному становищі. Так, рятуючи своє життя та життя близьких, люди змушені залишати свої домівки, змінювати місце проживання та пристосовуватися до нових умов. У таких умовах найвразливішими є родини з маленькими дітками.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора