Божедарівська громада

Дніпропетровська область, Кам’янський район

Новини

Дата: від до Скинути
19 Травня, 2020 р., 09:05
    На період карантину Фонду соціального страхування України тимчасово відстрочили виплати за окремими статтями видатків і розширили перелік причин непрацездатності, за якими ФССУ здійснює фінансування. Про це повідомили на селекторній нараді під головуванням в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Тетяни Михайленко за участі керівників структурних підрозділів виконавчої дирекції, а також начальників управлінь в областях і місті Києві.
19 Травня, 2020 р., 08:46
    Фонд соціального страхування України опікується понад 12 мільйонами працюючих українців, близько половини з яких – жінки.     Які відмінності призначення допомоги по вагітності та пологах, яку фінансує ФССУ, діють для постраждалих від Чорнобильської катастрофи?
19 Травня, 2020 р., 08:45
     Перелік причин тимчасової непрацездатності, за якими Фонд соціального страхування України здійснює фінансування допомог, доповнено ізоляцією від COVID-19.
18 Травня, 2020 р., 08:35
Адміністрація комунального опорного закладу «Божедарівська СЗШ І-ІІІ ступенів» повідомляє наступне:
15 Травня, 2020 р., 08:56
     В умовах карантину більшість як державних, так і приватних компаній уже перейшли на дистанційну роботу або влаштували співробітникам неоплачувану або частково оплачувану відпустку. Проте є й такі, що звільнили частину працівників, аби не нести збитків. Проте це не значить, що вони вчинили законно, – карантин не може бути прямим приводом до звільнення працівника, якщо на нього та його роботу немає нарікань.
15 Травня, 2020 р., 08:55
      Відповідно до ст. 42 Конституції України кожен має право на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом. Це право базується на свободі підприємницької діяльності, тобто на реальній можливості здійснення особою на власний розсуд і ризик господарської діяльності, не забороненої законом, з метою одержання прибутку. Чільне місце в системі прав і свобод особи займає право на підприємницьку діяльність.
08 Травня, 2020 р., 08:31
Фонд соціального страхування України опікується понад 12 мільйонами працюючих українців, кожен з яких у разі хвороби або травми має право на виплати за лікарняними листками.
05 Травня, 2020 р., 09:44
З початку накладення карантину роботодавці подали до Фонду соціального страхування України заяви-розрахунки для виплати допомог по тимчасовій втраті працездатності для 369,2 тисяч застрахованих осіб за понад 540 тисячами лікарняних листків.
29 Квітня, 2020 р., 08:24
Саме через випалювання стерні на полях починається більшість степових пожеж -  аналогічним чином існує загроза і лісових пожеж. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора