Божедарівська громада
Криничанський район, Дніпропетровська область

Депутати громади

 

 

 

ВІДОМОСТІ

 про територіальні виборчі округи та  депутатів

Божедарівської селищної об’єднаної територіальної громади

_________________Криничанського району Дніпропетровської області_____________

(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

 

Номер територіального виборчого округу

Опис меж територіального виборчого округу

П.І.Б. депутата

1

смт Божедарівка – вул.40 років Перемоги, вул.Бориса Філоненка, вул.Братська, вул.Будівельників, вул.Молодіжна, вул.Проектна, вул.Телевізійна, вул.Лагерна:14-27

Крижановський Юрій Євгенович

2

смт Божедарівка – вул.Зоряна, вул.Казкова, вул.Квіткова, вул.Нова, вул.Стадіонна, вул.Патріотична, вул.Польова:1-18

Таран Сергій Васильович

3

смт Божедарівка –вул.Горького, вул.Сучасна, вул.Чуракова, вул.Шевченка, вул.Польова:19-40, 45

Мельнічук Сергій Іванович

4

смт Божедарівка – пров.Шкільний, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Затишна

Гаврилюк Ірина Володимирівна

5

смт Божедарівка  - вул.Зої Космодем`янської, вул.Миру, вул.Медична, вул.Лагерна:1 – 13А

Шило Світлана Михайлівна

6

смт Божедарівка – вул.Мічуріна, вул.Садова, вул.Чкалова, пров.Центральний

Залєвська Манана Іванівна

7

смт Божедарівка – вул.Виконкомівська, вул.Кооперативна, пров.Вокзальний, пров.Черняховського

Ботвінко Анатолій Іванович

8

cмт Божедарівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Сонячна, вул.Поштова, вул.Маяковського, вул.Степова

Заремба Наталія Борисівна

9

смт Божедарівка – пров.Базарний, вул.Гагаріна, вул.Висока, вул.Первомайська, вул.Шмідта

Ісмагілова Наталя Володимирівна

10

смт Божедарівка – вул.Кошового, вул.Матросова

Радомський Віктор Вікторович

11

смт Божедарівка – вул.Пасічна, вул.Паркова, вул.Станція Божедарівка, вул.Космічна

Ніпарко Юрій Олександрович

12

с.Вільне

Лубенець Інна Станіславівна

13

с.Веселе, с.Олексіївка

Кірса Тетяна Олександрівна

14

с.Людмилівка, с.Надія , с.Потоки, с.Скелюватка, с.Трудове

Радомська Наталія Іванівна

15

с.Болтишка – вул.Польова, вул.Набережна, вул.Весела, вул.Садова, пров.Степовий, пров.Садовий, пров.Шевченка, вул.Ватутіна:1- 43,49

Ус Лариса Олександрівна

16

с.Болтишка -  вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Гагаріна, вул.Шкільна, вул.Ватутіна:48, 50-89

Манко Руслан Олександрович

17

с.Олександрівка, с.Калинівка

Давтян Ольга Сергіївна

18

с.Покровка

Бондаренко Олена Дмитрівна

19

с.Новомилорадівка, с-ще Сорокопанівка

Мастобаєва Світлана Махмутовна

20

с.Крута Балка, с.Весела Долина

Литвиненко Олександр Володимирович

21

с-ще Милорадівка , с.Червоний Орлик , с.Зелений Яр

Сподарь Сергій Вікторович

22

с.Грузинівка

Кононович Ірина Вікторівна