Божедарівська громада

Дніпропетровська область, Кам’янський район

Новини

Дата: від до Скинути
27 Квітня, 2020 р., 09:54
Фонд соціального страхування України виплачує допомоги по тимчасовій непрацездатності і по вагітності та пологах у повному обсязі, однак сьогодні є затримки в строках фінансування.
24 Квітня, 2020 р., 09:43
 Вперше про можливість виконання роботи працівниками вдома на час карантину йшлося у Законі України № 530-IX від 18.04.2020 року (Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»), однак законом не було визначено ключових аспектів роботи працівника вдома, таких як: порядок оформлення (переведення) працівників, робочий графік та оплати праці.
24 Квітня, 2020 р., 09:42
З метою недопущення скорочення штату чи чисельності працівників, роботодавець має право запропонувати працівникам скористатися правом на відпустки. Такий варіант може бути вигідним для працівника, оскільки на момент перебування працівника у відпустці за ним зберігається робоче місце, а ризик звільнення є мінімальним.
24 Квітня, 2020 р., 09:42
 Суб’єкти господарювання, які призупинили свою діяльність, вважаються такими, що перебувають у стані простою. Простій – це зупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинами (ч. 1 ст. 34 КЗпП України).
24 Квітня, 2020 р., 09:38
   За загальними приписами трудового законодавства гнучкий режим робочого часу – це форма організації праці, якою допускається встановлення режиму роботи, що є відмінним від визначеного правилами внутрішнього трудового розпорядку, за умови дотримання встановленої денної, тижневої чи на певний обліковий період (два тижні, місяць тощо) норми тривалості робочого часу.
23 Квітня, 2020 р., 08:14
   Фонд соціального страхування України опікується понад 12 мільйонами працюючих українців, які самі одночасно є страхувальниками, або працевлаштовані в одного з більш ніж 3 млнроботодавців, що знаходяться на обліку в ФССУ.      Як відбувається прийом заяв-розрахунків від роботодавців для виплати лікарняних і декретних під час карантину?
13 Квітня, 2020 р., 10:24
Упродовж першого кварталу 2020 року відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області прийнято на оплату понад 319,3 тис. днів декретних на суму 82,6 млн гривень.
31 Березня, 2020 р., 09:56
Охоплення електронним документообігом по заявам-розрахункам, на підставі яких Фонд соціального страхування України здійснює фінансування матеріального забезпечення, на сьогодні сягає вже понад 65%. З метою протидії поширенню COVID-19, рекомендуємо страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора