Божедарівська громада

Дніпропетровська область, Кам’янський район

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки документа державного планування «Детальний план частини території смт. Божедарівка в районі вулиці Пасічна, Кам’янського району Дніпропетровської області»

Дата: 28.12.2021 11:47
Кількість переглядів: 315

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки документа державного планування «Детальний план частини території смт. Божедарівка в районі вулиці Пасічна, Кам’янського району Дніпропетровської області»

 

ОголошенняСтратегічна екологічна оцінка (СЕО)

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості виконавчий орган Божедарівської селищної ради оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки документа державного планування «Детальний план частини території смт. Божедарівка в районі вулиці Пасічна, Кам’янського району, Дніпропетровської області»

Повна назва документа державного планування: містобудівна документація «Детальний план частини території смт. Божедарівка в районі вулиці Пасічна, Кам’янського району, Дніпропетровської області».

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Виконавчий комітет Божедарівської селищної ради.

Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до частини четвертої статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту «Детальний план частини території смт. Божедарівка в районі вулиці Пасічна, Кам’янського району, Дніпропетровської області» розпочато з дня її оприлюднення на сайті Божедарівської селищної ради  (https://bozhedarivska-selrada.gov.ua).

Відповідно до частини четвертої статті 12 до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки подаються до Божедарівської селищної ради.

Адреса: 52323, Дніпропетровська обл, Кам’янський р-н, смт. Божедарівка, вул. Кооперативна, буд. 33. тел. (факс): (05654) 2-32-33.

Відповідальна особа: керуюча справами, Анастасія Шибаєва.

Контактні дані: e-mail: nastasya-shibaeva@ukr.net, тел. (096) 934-02-08.

 

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів з дня публікації цього Повідомлення. Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку, не розглядаються. 

Додатки:

1. Заява про визначення обсягу СЕО.                                                                   

2. Оголошення в міській газеті.

3. Оголошення в місцевій газеті.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора