Божедарівська громада

Дніпропетровська область, Кам’янський район

Новини

Дата: від до Скинути
20 Червня, 2021 р., 09:16
Прийміть найщиріші привітання з нагоди одного з найвеличніших християнських свят – Дня Святої Трійці, або ж Зелених свят!
 
10 Червня, 2021 р., 16:14
В Україні розпочинається перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних медичних висновків замість видачі паперових листків непрацездатності. Для застрахованих осіб програмні засоби автоматично формуватимуть на їх підставі е-лікарняний – такий електронний листок непрацездатності не потребує дублювання на бланку та наділений повним переліком функцій паперової версії.
 
08 Червня, 2021 р., 15:49
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про  ліквідацію Комунального закладу «Новомилорадівський ЗДО (дитячий садок) «Дзвіночок» Божедарівської селищної ради», що виноситиметься на розгляд сесії Божедарівської селищної ради.
 
08 Червня, 2021 р., 15:48
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про  ліквідацію Комунального закладу «Вільнянський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Капітошка» Божедарівської селищної ради», що виноситиметься на розгляд сесії Божедарівської селищної ради.
 
08 Червня, 2021 р., 15:47
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про  реорганізацію Комунального закладу  «Катеринопільська загальноосвітня початкова школа-садок загального розвитку»  Криничанського  району  Дніпропетровської  області», що виноситиметься на розгляд сесії Божедарівської селищної ради.
 
08 Червня, 2021 р., 15:47
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про ліквідацію Комунального  закладу «Зорянська загальноосвітня початкова школа-сад» Криничанського району Дніпропетровської області», що виноситиметься на розгляд сесії Божедарівської селищної ради.
 
08 Червня, 2021 р., 13:46
Допомога по тимчасовій втраті працездатності фінансується Фондом соціального страхування України з метою компенсації застрахованим особам втраченого за час лікування, догляду за хворими дітьми або самоізоляції від COVID-19 заробітку. Її розмір залежить від середнього доходу працівника та тривалості його страхового стажу: від 50 % середньої зарплати (стаж до 3 років) і до 100 % (стаж – понад 8 років), а в разі самоізоляції – 50 % доходу незалежно від тривалості стажу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора