Божедарівська громада

Дніпропетровська область, Кам’янський район

Подарунок до Дня захисту дітей!

Дата: 14.06.2018 08:55
Кількість переглядів: 1304

01 червня 2018 року під час святкування  Міжнародного дня захисту дітей відбулося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика у парку Шарапіна селища Божедарівка. Придбання обладнання та облаштування майданчика здійснено за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів.   Ця подія відбулася дякуючи турботі про розвиток наших дітей народного депутата України Дідича Валентина Володимировича, який протягом багатьох років підтримує селище Божедарівка у різних сферах діяльності та сприяє направленню фінансування на розвиток Божедарівської об’єднаної територіальної громади.

          Майданчик обладнаний різноманітними гойдалками, гіркою та лавками для відпочинку батьків, а величезна площадка-пісочниця створює безпечні умови для дитячих розваг. Разом майданчик виглядає як дитячий острів, який щоденно відвідують діти, наповнюючи парк дзвінким дитячим сміхом.

          Відділ освіти, молоді та спорту Божедарівської селищної ради хоче подякувати від усіх маленьких мешканців селища Божедарівка та їх батьків за чудове свято та прекрасний подарунок.     


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора