Божедарівська громада
Криничанський район, Дніпропетровська область

Подарунок до Дня захисту дітей!

01 червня 2018 року під час святкування  Міжнародного дня захисту дітей відбулося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика у парку Шарапіна селища Божедарівка. Придбання обладнання та облаштування майданчика здійснено за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів.   Ця подія відбулася дякуючи турботі про розвиток наших дітей народного депутата України Дідича Валентина Володимировича, який протягом багатьох років підтримує селище Божедарівка у різних сферах діяльності та сприяє направленню фінансування на розвиток Божедарівської об’єднаної територіальної громади.

          Майданчик обладнаний різноманітними гойдалками, гіркою та лавками для відпочинку батьків, а величезна площадка-пісочниця створює безпечні умови для дитячих розваг. Разом майданчик виглядає як дитячий острів, який щоденно відвідують діти, наповнюючи парк дзвінким дитячим сміхом.

          Відділ освіти, молоді та спорту Божедарівської селищної ради хоче подякувати від усіх маленьких мешканців селища Божедарівка та їх батьків за чудове свято та прекрасний подарунок.     « повернутися до списку новин