Божедарівська громада
Дніпропетровська область, Кам’янський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Повідомлення про початок проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про ліквідацію Комунального закладу «Зорянська загальноосвітня початкова школа-сад» Криничанського району Дніпропетровської області»

Дата: 08.06.2021 15:47
Кількість переглядів: 1103

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про ліквідацію Комунального  закладу «Зорянська загальноосвітня початкова школа-сад» Криничанського району Дніпропетровської області», що виноситиметься на розгляд сесії Божедарівської селищної ради.

          1. Найменування організатора громадського обговорення -  Божедарівська селищна рада.

          2. Ініціатор громадського обговорення -  робоча група з питань проведення оптимізації мережі закладів освіти Божедарівської селищної ради, склад якої затверджено рішенням сесії Божедарівської селищної ради 27 травня 2021 року № 11 - 09/VIІI.

          3. Мета: реалізація права мешканців громади на вільний доступу до інформації, забезпечення гласності, відкритості та прозорості про діяльність органу місцевого самоврядування з питань функціонування закладів освіти Божедарівської селищної ради, інформування громадськості про ініціативи та пропозиції Божедарівської селищної ради щодо припинення юридичної особи Комунальний заклад «Зорянська загальноосвітня початкова школа-сад» Криничанського району Дніпропетровської області» шляхом її ліквідації та обговорення відповідного проєкту рішення, що виноситиметься на розгляд сесії Божедарівської селищної ради.

          Забезпечення рівного доступу до якісної освіти є одним із пріоритетних напрямів реалізації державної освітньої політики. Основними завданнями розвитку системи освіти Божедарівської громади є охоплення навчанням і вихованням дітей, забезпечення кожній дитині рівного доступу до якісної освіти, економічних і соціальних гарантій для професійної самореалізації педагогічних працівників, розвитку матеріально - технічної бази закладів освіти. 

        Питання оптимізації залишається актуальним для галузі освіти протягом останніх років. Щорічний аналіз мережі навчальних закладів змушує шукати раціональні форми функціонування та розвитку як дошкільної, так і загальної середньої освіти для задоволення освітніх потреб населення.   

        Рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти приймає його засновник (засновники).

          Мережа закладів освіти формується відповідно до законодавства з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади.

 

          Виходячи з перелічених демографічних, соціальних, економічних проблем ми бачимо єдиних вихід – ліквідація Комунального  закладу «Зорянська загальноосвітня початкова школа-сад» Криничанського району Дніпропетровської області. Дітей  дошкільного відділення Зорянської школи- садка Божедарівська селищна рада забезпечить  безкоштовним підвозом до Катеринопільського закладу дошкільної освіти, учнів 1-4 класів - до Божедарівської СЗШ шкільним автобусом. Вирішення питання можливого вивільнення працівників передбачається шляхом вжиття заходів щодо їх працевлаштування в інших закладах освіти громади.

          Таким чином ліквідація закладу освіти призведе до економії бюджетних коштів в обсязі близько 2 173 871,00 гривень.

          Проведення ліквідації дасть можливість забезпечити повноцінною виплатою заробітної плати працюючих працівників, проведення модернізації та ремонтів дошкільних груп, класних кімнат, поновити оргтехніку та багато іншого із нагальних потреб закладів.

          Зменшиться навантаження на бюджет, а за рахунок економії витрат на утримання інфраструктури освітньої галузі створиться можливість зміцнення навчально-матеріальної бази закладів освіти, а також реалізації проєктів, що стосуються різних соціальних груп населення громади.

 

          4. Строк, місце, час проведення громадських слухань, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників – громадські слухання відбудуться 25 червня 2021 року о 10.00 год. у приміщенні  Комунального  закладу «Зорянська загальноосвітня початкова школа-сад» Криничанського району Дніпропетровської області» за адресою:              с. Зоря, вул. Лесі Українки, 1 а.

5. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форми для подання пропозицій (зауважень) — Божедарівська селищна рада, 52323, Дніпропетровська обл., Криничанський р-н, смт Божедарівка, вул. Кооперативна, буд. 33, e-mail:  info@bozhedarivska.otg.dp.gov.ua

6. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає  до початку громадських обговорень з дати опублікування повідомлення про його проведення. Анонімні пропозиції( зауваження) не реєструються.

7. Місце знаходження та адреса електронної пошти, номер телефону ініціатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення – робоча група з питань проведення оптимізації мережі закладів освіти Божедарівської селищної ради, 52323, Дніпропетровська область, Криничанський район, смт Божедарівка, вул. Чкалова, 17-а, e-mail: bozh.viddilosvity@ukr.net, тел. 097 028 61 04.

8. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Манко Руслан Олександрович, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та релігії Божедарівської селищної ради.

  Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у обговоренні проєкту  рішення «Про ліквідацію Комунального  закладу «Зорянська загальноосвітня початкова школа-сад» Криничанського району Дніпропетровської області», що виноситиметься на розгляд сесії Божедарівської селищної ради.

 

 

 

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь