Божедарівська громада

Дніпропетровська область, Кам’янський район

Новини

Дата: від до Скинути
02 Липня, 2019 р., 10:34
Охоронапраці при діївисоких температур у літнійперіод
02 Липня, 2019 р., 10:33
Серед причин зростання кількості лікарняних: збільшення захворюваності та порушення у видачі лікарняних
17 Травня, 2019 р., 15:18
Охоплення електронним документообігом по заявам-розрахункам, на підставі яких Фонд соціального страхування України здійснює фінансування матеріального забезпечення, сягає 60%. Щодня до Фонду в електронному вигляді надходить близько 5 тис. заяв-розрахунків.
15 Травня, 2019 р., 15:43
Станом на сьогодні під опікою Фонду соціального страхування України знаходиться понад 12,7 млн застрахованих осіб – працевлаштованих і самозайнятих осіб, ФОП, осіб, що працюють на умовах цивільно-правових договорів. Зазначені особи мають право на отримання допомог, страхових виплат, медичних і соціальних послуг за рахунок коштів Фонду у разі настання страхового випадку в період роботи.
15 Квітня, 2019 р., 08:32
Сьогодні 12 квітня 2019 року на свято дня Космонавтики, Божедарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. отримала новенький мікроавтобус «FORD Transit» від Божедарівського відділу освіти придбаний за рахунок залишку освітньої субвенції ,та вручили ключі директору закладу Василик І.А.. Тепер новенький транспортний засіб буде служити для підвозу учнів із віддалених населених пунктів до закладів освіти. Велика подяка начальнику Божедарівського відділу освіти Манко Р.О. та першому заступнику голови ОДА Кужман О.М. за постійну підтримку та великий вклад в розвиток освіти ОТГ.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора